Author: Administrator
Życzenia świąteczne od Gminnego Żłobka
Rozpoczyna się rekrutacja do Gminnego Żłobka w Dobrem „Małe Zuchy”, nabór prowadzony jest na okres od 1 września 2024r. do 31 sierpnia 2025r.
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
Zdrowych, radosnych Świąt!
Relacja z warsztatów świątecznych
Zajęcia świąteczne – dzieci robiły dekoracje w postaci wianków do powieszenia
Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie
Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie.
Ostrzeżenie dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze
Ostrzeżenie dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze
Wyniki konkursu „Wielkanocny Zajączek”
Konkurs „Wielkanocny Zajączek” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Dobrem pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Dobre. Został rozstrzygnięty w dniu 26.03.2024 roku. Komisja po obejrzeniu prac doceniła kreatywność i pomysłowość uczestników i przyznała nagrody.
XLII Sesja Rady Miasta i Gminy Dobre
Transmisja na żywo z XLII sesji Rady Miasta i Gminy Dobre.
XLI Sesja Rady Miasta i Gminy Dobre
Transmisja na żywo z XLI sesji Rady Miasta i Gminy Dobre.
Informacja o kontroli szamb
Kontrole zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków
Obwieszczenie o wydaniu decyzji z dnia 22.03.2024r.
Obwieszczenie z dnia 22.03.2024r. o wydaniu decyzji przez Dyrektora Zarządu Zlewni w Dębem PGW Wody Polskie udzielającej pozwolenia wodno-prawnego.
Konkurs kulinarny dla mieszkańców naszego powiatu
Niezwykle miło nam poinformować, że LGD Ziemi Mińskiej kolejny raz organizuje konkurs kulinarny dla mieszkańców naszego powiatu (poza Miastem Mińsk Mazowiecki). W tym roku motywem przewodnim jest śliwka, która musi pojawić się w składzie danej potrawy, jednak nie musi stanowić głównego składnika.
Godziny pracy urzędu w dniu 29.03.2024 roku
Ogłoszenie Informuję, że w dniu 29.03.2024 roku / piątek / Urząd Miasta i Gminy Dobre będzie czynny do godziny 12:00.
Zaproszenie na spotkanie dot. internetu światłowodowego w Wólce Kokosiej
Zaproszenie na spotkanie dot. internetu światłowodowego
Konkurs na „Najpiękniejszą palmę Wielkanocną” – wyniki
Rozstrzygnięto konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej w Dobrem pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Dobre Tadeusza Gałązki oraz Księdza Proboszcza dr Grzegorza Chojnickiego