Na obrazku widocznym jest dom, który jest urządzeniem sterującym siecią elektryczną. Ta niecodzienna konstrukcja pojawia się w powietrzu, a następnie kable i przewody, które go podpierają, pojawiają się swoisty labirynt.

Szanowni Mieszkańcy miejscowości Kąty-Borucza
W związku z inwestycją polegającą na budowie sieci kabla światłowodowego (KPOD.05.02-IW.06-0016/23) realizowanego przez firmę 24IT Media Sp. z o.o. informujemy, iż zgody na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej od poszczególnych właścicieli nw. działek będą wysyłane Pocztą Polską w dniu 06.06.2024r.

Prosimy o podpisywanie zgód oraz odesłanie w ciągu 7 dni roboczych za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: 24IT MEDIA Sp. z o.o., ul. Wrzosowa 17, 05-408 Glinianka (koperta z opłatą pobrania dołączona do listu) bądź ewentualnego skanu wypełnionego i podpisanego dokumentu na adres e-mail: k.kasprzak@24it.pl l.p. Obręb Nr działki Nr domu

Załączniki

Accessibility