Już 30 czerwca w Muzeum K.Laszczki odbędzie się  wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które przeniesie nas w magiczny świat wiedeńskiej muzyki klasycznej! W ramach cyklu “Muzyka Różnych Stron Świata” mamy zaszczyt gościć The Time Quartet.
 Data: 30 czerwca 2024 r.
 Godzina: 17:30
 Miejsce: Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem
Podczas koncertu wybrzmią najpiękniejsze kompozycje wiedeńskich mistrzów, np. W.A. Mozarta, J. Haydna czy J. Straussa, które przeniosą nas w serce Europy i pozwolą poczuć atmosferę tamtych czasów.
To świetna okazja, by na żywo doświadczyć niezwykłych emocji, jakie niesie ze sobą muzyka klasyczna w wykonaniu mistrzowskiego kwartetu. Przyjdźcie i cieszcie się niezapomnianym wieczorem pełnym pięknych dźwięków i artystycznych uniesień w otoczeniu dzieł Konstanty Laszczka.
Wstęp wolny!
Do zobaczenia
Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Mińskiego
Współfinansowano ze środków ZAW STOART
Partnerzy:
Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem
Gmina Dobre
Stoart
ZAiKS

Accessibility