Komisariat Policji w Stanisławowie informuje o prowadzonym Planie Działania Priorytetowego na okres 01.08.22r.-31.01.2023r.

Problematyka spożywania alkoholu w miejscach publicznych takich jak Park Gminny i przystanek PKS w Dobrem przy ul. Rynek.
Zakładany cel do osiągnięcia:
  • Założeniem realizacji podjętych działań jest ograniczenie popełnianych wykroczeń dotyczących spożywania alkoholu w miejscach publicznych zgodnie z art. 43′ Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
  • Oddziaływanie prewencyjne na osoby dopuszczające się naruszeń norm prawnych
  • Poprawa stanu bezpieczeństwa


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35