Mężczyzna z kobieta siedzący przy stoliku

3 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem odbyła się 11. edycja Narodowego Czytania „Ballad i Romansów” naszego narodowego wieszcza Adama Mickiewicza. „Ballady i romanse” to tomik poezji, który zapoczątkował epokę romantyzmu w literaturze polskiej. Tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania rozpoczął Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka utworem „Pierwiosnek”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i piękne Narodowe Czytanie. Za rok zapraszamy na „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35