Kilkanaście osób na scenie

23 listopada Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka odebrał symboliczny czek dotyczący dofinansowania z programu Cyfrowa Gmina na cyfryzację Urzędu Gminy w Dobrem. W konferencji udział wzięli Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Minister Cyfryzacji Janusz Cieszyński, Senator Maria Koc, Posłowie Marek Zagórski, Teresa Wargocka, Grzegorz Woźniak, Dyrektor CPPC Wojciech Szajnar, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anna Kaszuba oraz Wójtowie i Burmistrzowie z subregionu siedlecko-ostrołęckiego. Gmina Dobre na wsparcie rozwoju cyfrowego urzędu oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa otrzyma 179 100,00 zł.
Zdjęcie – UG Maciejowice

niebieskie tło z dużym napisem cyfrowa gmina

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35