Kilka osób w młodym wieku na scenie w towarzystwie mężczyzny w garniturze

3 i 4 listopada odbył się XIV Powiatowy Przegląd Patriotyczny„ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” zorganizowany był przez Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach. W kategorii śpiew – szkoły średnie i dorośli, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem reprezentowały Julia Czapska i Zuzanna Bodecka. Dziewczęta zaśpiewały utwór „Modlitwa o pokój” i zdobyły pierwsze miejsce w swojej kategorii, a także nagrodę specjalną za najlepszy występ z akompaniamentem instrumentalnym na żywo, bądź bez towarzyszenia instrumentów. W kategorii recytacja- szkoły średnie i dorośli – GOK w Dobrem reprezentowała Zuzanna Bodecka, która zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Zuzanna recytowała wiersz „List do matki z Oświęcimia”. 14 listopada dziewczęta wystąpiły także podczas koncertu laureatów.

Zdjęcie-dzięki uprzejmości GCK Mrozy

Accessibility