Kilka osób w młodym wieku na scenie w towarzystwie mężczyzny w garniturze

3 i 4 listopada odbył się XIV Powiatowy Przegląd Patriotyczny„ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” zorganizowany był przez Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach. W kategorii śpiew – szkoły średnie i dorośli, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem reprezentowały Julia Czapska i Zuzanna Bodecka. Dziewczęta zaśpiewały utwór „Modlitwa o pokój” i zdobyły pierwsze miejsce w swojej kategorii, a także nagrodę specjalną za najlepszy występ z akompaniamentem instrumentalnym na żywo, bądź bez towarzyszenia instrumentów. W kategorii recytacja- szkoły średnie i dorośli – GOK w Dobrem reprezentowała Zuzanna Bodecka, która zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Zuzanna recytowała wiersz „List do matki z Oświęcimia”. 14 listopada dziewczęta wystąpiły także podczas koncertu laureatów.

Zdjęcie-dzięki uprzejmości GCK Mrozy


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35