Pofalowana flaga w kolorze niebiesko-żóltym
flaga Polski w kółku

ZAPROSZENIE

Wójt Gminy Dobre zaprasza wszystkich uchodźców przebywających na terenie Gminy Dobre na spotkanie, które odbędzie się dnia 7 kwietnia 2022 roku o godzinie 10:00 na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dobre.

Spotkanie informacyjne ma na celu pomoc w aktywizacji zawodowej osób zainteresowanych, jak również przedstawienie szeregu działań dla Uchodźców związanych z ewidencją ludności, pomocą społeczną i oświatą.

flaga Ukrainy w kółku

ЗАПРОШЕННЯ

Голова ґміни Добре запрошує всіх біженців, які перебувають у ґміні Добре, на зустріч, яка відбудеться 7 квітня 2022 року о 10:00 у конференц-залі Офісу ґміни Добре.

Інформаційна зустріч має на меті допомогти у професійній активізації зацікавлених осіб, а також представити низку заходів для біженців щодо реєстрації населення, соціальної допомоги та освіти.

flaga Rosji w kółku

ПРИГЛАШЕНИЕ

Глава администрации поселка Доброе приглашает всех беженцев, проживающих в поселке Добре и на его территории, на встречу, которая состоится 7 апреля 2022 года в 10:00 в конференц-зале здания администпации Доброе.

Встреча будет иметь информационный характер, затрагивающий вопросы беженцев связанные с трудоустройством заинтересованных лиц, регистрацией населения (присвоение номеров PESEL), социальной помощью и образованием.

Accessibility