Kilka osób siedzi przy małych stolikach na których stoją lampiony na środku sali stoi kobieta w jasnej bluzce i patrzy na ekran. W tle czarna kotara

31 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej odbyło się kolejne „Spotkanie z podróżnikiem” Naszym gościem była pani Hanną Hołtyn, która zabrała nas do pięknej Francji gdzie wiele lat mieszkała. Oczyma wyobraźni odwiedzaliśmy piękne zamki, ciasne uliczki Paryża, jak również nie zabrakło opowieści o perełek architektury i przyrody.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35