1. Rejon parku gminnego przy placu zabaw dla dzieci i przystanku PKS w Dobrem.

2. Problematyka spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych.

3. Zakładany cel do osiągnięcia: znaczne ograniczenie popełnianych wykroczeń dotyczących spożywania alkoholu w miejscach publicznych zgodnie z art 43´, ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz wykroczeń popełnianych z art. 51§2 kodeksu wykroczeń.

4. Realizacja: 1 sierpnia 2021 – 31 stycznia 2022 roku.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35