Flaga i godło Polski oraz napis RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

Gmina Dobre otrzymała Promesę finansową z Banku Gospodarstwa Krajowego na dofinansowanie z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych zadania pn. „Budowa drogi gminnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrem”

W ramach zadania wykonana zostanie droga gminna łącząca ul. Kilińskiego w ul. Szkolną, w tym pobudowana zostanie jezdnia asfaltowa z obustronnymi chodnikami z kostki brukowej oraz zjazdami do posesji. Ponadto wykonana zostanie kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne, kanał technologiczny, sieć wodociągowo-kanalizacyjna. Droga będzie głównym ciągiem komunikacyjnym, obsługującym teren zespołu szkół oraz kompleksu boisk sportowych.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35