dwie kobiety, chłopczyk i dziewczynka stojący na czarnym tle

W piątek 18 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrem, odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, w której wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Mlęcina i Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Dobrem.

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się :

– Antoni Gut kategoria wiekowa I – III

– Maksymilian Zieliński kategoria wiekowa IV – VI

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych na których będą reprezentować naszą Gminę.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35