Droga z chodnikiem

Zakończono realizację trzech zadań współfinansowanych ze środków „Mazowsze dla sołectw 2022”. Wykonano zadania pn.
1. Budowa chodnika w miejscowości Antonina,
2. Budowa chodnika w miejscowości Rudnie,
3. Budowa chodnika w miejscowości Rudzienko.
Dofinansowanie stanowi 50% kosztów kwalifikowalnych. Dziękujemy władzom Województwa Mazowieckiego za wsparcie. Dofinansowanie umożliwiło realizację zadań mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców i wszystkich użytkowników drogi.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35