Jesienne wieczory sprzyjają refleksji, to czas na wspomnienia. 2 listopada w taką sentymentalną podróż z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną wybrali się mieszkańcy Gminy Dobre. Na nowo odkrywali swoją Małą Ojczyznę, opowiadali o dawnych czasach, o zmianach, jakie zaszły na przestrzeni lat. ,,Spacerkiem po Dobrem” zachęciło do kolejnych spotkań, do odkrywania na nowo miejsc znanych, do poznawania historii naszego regionu.

Jesienne wieczory sprzyjają refleksji, to czas na wspomnienia. 2 listopada w taką sentymentalną podróż z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną wybrali się mieszkańcy Gminy Dobre. Na nowo odkrywali swoją Małą Ojczyznę, opowiadali o dawnych czasach, o zmianach, jakie zaszły na przestrzeni lat. ,,Spacerkiem po Dobrem” zachęciło do kolejnych spotkań, do odkrywania na nowo miejsc znanych, do poznawania historii naszego regionu.

Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom za wspólny spacer.

Accessibility