WÓJT GMINY DOBRE zaprasza do udziału w konkursie pn. „NAJPIĘKNIEJSZA ZAGRODA WIEJSKA 2021″na terenie Gminy Dobre. Deklaracje przyjmowane są do 16 lipca w Urzędzie Gminy Dobre, pokój nr 8.

Regulamin konkursu dostępny na www.gminadobre.pl

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – 22 SIERPNIA 2021r. podczas Gminnych Dożynek.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA ZAGRODA 2021 r”.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35