plakat na polkolonie z tekstem: Bliższe informacje udziela Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem tel. 25 757 15 20 Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest na stronie GOK, UG Dobre, Szk. Podst. Dobre. Zgłoszenia są przyjmowane tylko pod adresem: polkolonie@gminadobre.pl Koszt jednego turnusu 470zł/os: cena zawiera: materiały na zajęcia, obiady, ubezpieczenie, bilety , wejściówki, przejazdy autokarami i przewodników.

Wójt Gminy Dobre, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem organizują półkolonie dla dzieci „Lato w Dobrem”
Turnus I odbędzie się w dniach 27.06.-1.07.2022.
Bliższe informacje udziela Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem tel. 25 757 15 20