Katalog przedstawiający rzeźby.
Logo Ministestwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz godło i flaga Polski

Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną katalogu przedstawiającego dzieła zgromadzone w Społecznym Muzeum Konstantego Laszczki. Dzięki programowi Wspieranie działań Muzealnych – Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem realizuje zadanie pn. „Gdzie Laszczka, tam Bóg…” Katalog dzieł sztuki zgromadzonych w Społecznym Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem. Katalog zostanie także wydany w nakładzie 400. egzemplarzy i bezpłatnie przekazany m.in. do bibliotek, muzeów także urzędów gmin z powiatu mińskiego celem dalszej bezpłatnej dystrybucji.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [57.52 MB]

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Wartość zadania: 45 000,00 zł, dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – 36 000,00 zł.