Ozdoby wielkanocne, PISANKI BAZIE NA TLE PASTELOWYM

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:
spokoju, zdrowia, nadziei oraz wiary w dobro.

Niech te świąteczne dni będą czasem duchowego odrodzenia.
Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim błogosławi.
A ten szczególny czas niesie pokój oraz wzajemną życzliwość.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Szymański

Zastępca Wójta Gminy
Piotr Chmielewski

Wójt Gminy
Tadeusz Gałązka

oraz Pracownicy Urzędu Gminy w Dobrem.

Kolorowa kartka z życzeniami na święta wielkanocne od władz gminy i pracowników urzędu

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35