Zdjęcia treści życzeń: Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom składamy serdeczne podziękowania.

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy za ratowanie życie, zdrowia i mienia ludzkiego oraz bezinteresowną pomoc i gotowość do działania o każdej porze dnia i nocy. Jednocześnie życzymy niewyczerpanej siły i wytrwałości, życzliwości i wyrozumiałości bliskich. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej dumy i społecznego uznania, a św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35