Free photo celebrating with sparklers in the night

Szanowni Państwo! Składamy serdeczne życzenia wszystkim Mieszkańcom oraz Gościom odwiedzającym naszą Gminę na nadchodzący rok.

Niech Nowy 2024 Rok przyniesie wiele radości, spokoju i pomyślności. Życzymy Państwu zdrowia, samych wspaniałych dni, spełnienia marzeń, udanych przedsięwzięć.

Noc z 31 grudnia 2023 r. na 1 stycznia 2024 r. i godz. 24:00 będzie miała charakter przełomowy i symboliczny w naszej historii. To znak odrodzenia miasta Dobrego po 171-letnim okresie jego degradacji ustrojowej. Od tej chwili zaczynamy pisać nowy, przepełniony nadzieją i możliwościami rozdział w dziejach naszej małej Ojczyzny. Niech rok 2024 będzie dla Miasta i Gminy Dobre czasem pomyślności, wzrostu, pozytywnych zmian i triumfów.

Szanowni Państwo! Składamy serdeczne życzenia wszystkim Mieszkańcom oraz Gościom odwiedzającym naszą Gminę na nadchodzący rok. Niech Nowy 2024 Rok przyniesie wiele radości, spokoju i pomyślności. Życzymy Państwu zdrowia, samych wspaniałych dni, spełnienia marzeń, udanych przedsięwzięć. Noc z 31 grudnia 2023 r. na 1 stycznia 2024 r. i godz. 24:00 będzie miała charakter przełomowy i symboliczny w naszej historii. To znak odrodzenia miasta Dobrego po 171-letnim okresie jego degradacji ustrojowej. Od tej chwili zaczynamy pisać nowy, przepełniony nadzieją i możliwościami rozdział w dziejach naszej małej Ojczyzny. Niech rok 2024 będzie dla Miasta i Gminy Dobre czasem pomyślności, wzrostu, pozytywnych zmian i triumfów. Waldemar Szymański Tadeusz Gałązka | Piotr Chmielewski Przewodniczący Rady Gminy | Wójt Gminy Dobre — Zastępca Wójta Gminy Dobre
Accessibility