Od dnia 4 lipca 2022 r. rejestracja/przerejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji i Transportu Drogowego Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim ul. Kościuszki 3, możliwa będzie wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty onlin lub telefonicznie

Szanowni Państwo,

od dnia 4 lipca 2022 r. rejestracja/przerejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji i Transportu Drogowego Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim ul. Kościuszki 3, możliwa będzie wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty online https: //bezkolejki.eu/spminskmaz/lub telefonicznie pod numerem 25 759 87 16 .

Jeśli nie umówisz się na wizytę nie będziemy mogli Cię obsłużyć!

W pozostałych sprawach obsługa odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach.

Rezerwacja przez Internet  

Rezerwując wizytę,  wybierz odpowiednią grupę spraw, a następnie zaznacz miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wszystkich pól i wybraniu przycisku „rezerwuj wizytę” wyświetli się potwierdzenie rezerwacji. Otrzymasz 6 – cyfrowy kod, który należy zachować do weryfikacji wizyty.

W dniu wizyty przyjdź  do urzędu 10 min. przed planowaną wizytą, pobierz bilet wpisując 6 – cyfrowy kod na monitorze dotykowym automatu biletowego. Nieodebranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji.

W celu sprawnej obsługi przyjdź jeżeli to możliwe z wypełnionym wnioskiem. Odpowiednie formularze można pobrać z naszej strony internetowej http://bip.powiatminski.pl/strona-252-wydzial_komunikacji_i_transportu.html

Udaj się na poczekalnię i oczekuj na wezwanie przydzielonego numeru, który zostanie wyświetlony na monitorze (dodatkowo numer zostanie wywołany przez głośnik)

Przy rezerwacji wizyty musisz podać adres email. Dane zbierane są w celu weryfikacji rezerwacji terminu wizyty (dane nie są przekazywane innym podmiotom). Podanie danych jest dobrowolne, przy czym odmowa ich podania uniemożliwia skorzystanie z niniejszej usługi.

Jeżeli rezygnujesz z wizyty odwołaj ją, aby ktoś inny mógł z niej skorzystać.

Accessibility