Flaga ziebiesko żółta

Urząd Gminy w Dobrem ogłasza zbiórkę rzeczy dla uchodźców z Ukrainy, którzy zostaną zakwaterowani na terenie gminy Dobre.

Zbieramy:

-pościel (kołdry, poduszki),  poszwy, prześcieradła, koce, ręczniki, materace, śpiwory,

– chemia i kosmetyki: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki, pasty do zębów, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane,

– wyposażenie gospodarstwa domowego: sztućce, garnki, patelnie, talerze, szklanki itp.,

– żywność długoterminowa: makarony, mąka, kasza, ryż, konserwy, olej, cukier, kawa, herbata, mleko UHT, koncentraty pomidorowe, suszone owoce, orzechy, słodycze,

Na chwilę obecną nie zbieramy odzieży.

Rzeczy prosimy dostarczać do Urzędu Gminy w Dobrem w godzinach od 8 – 16 (środa do godz. 18, piątek do godz. 14).

Telefon kontaktowy: GOPS (25) 757 11 23


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35