wysokiej rozdzielczości zdjęcia meble, poduszka, sypialnia, dekoracje, materiał, produkt, włókienniczy, sztuka, projekt, łóżko, komfort, wygodny, poduszki, pościel, prześcieradło, studio couch, łóżeczko dziecięce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrem poszukuje łóżek, kołder, poduszek, pościeli, kocy  i ręczników  dla osób potrzebujących z terenu gminy Dobre.

Jeśli posiadacie Państwo rzeczy, które już nie są Wam potrzebne a mogłyby posłużyć jeszcze innym lub po prostu chcielibyście pomóc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji serdecznie zachęcamy do przekazania w/w rzeczy za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrem.

Wszelkie informacje prosimy zgłaszać pod numer telefonu GOPS (25) 757 11 23


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35