Widoczne hasło - duże czarne litery - Zapoznanie z gen. Józefem Hallerem. na górze i na dole strony logotypy. Na pierwszym planie żołnierz na koniu

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na trzydniowe uroczystości pod hasłem Zapoznanie z gen. Józefem Hallerem: Konferencja naukowa „20 lat z Hallerem”, III Błękitny Bieg, Uroczysty  koncert. Obchody są zorganizowane w ramach projektu pt. Powiat Miński „Stolica Kultury Mazowsza” w 2021 r. oraz Jubileuszu 20-lecia nadania imienia Generała Józefa Hallera Szkole Podstawowej w Mariance.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki w kalendarium wydarzeń https://www.minskmazowiecki.pl/1827,styczen-21-r?tresc=7620


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35