tekst" GMINNY OŚRODEK KULTURY I BIBLIOTEKA W DOBREM zapraszają młodzież i dorosłych na warsztaty: „Wiosenne kwiaty z krepy” 24 marca 2022 roku godz. 1800 w Gminnej Bibliotece Publicznej Zapisy w GBP tel. 25 757 15 20 liczba miejsc ograniczona" na tle kwiatów w kolorze niebieskim

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem zapraszają młodzież i dorosłych na warsztaty: „Wiosenne kwiaty z krepy”, które odbędą się dnia 24 marca 2022 roku o godz. 1800 w Gminnej Bibliotece Publicznej.  Zapisy w GBP pod numerem tel. 25 757 15 20. Liczba miejsc ograniczona.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35