Grupa ludzi jadących na rowerach

Wójt Gminy Dobre oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem serdecznie zapraszają 19.09.2021r., godz.13:00 na VIII Rajd Rowerowy po Gminie Dobre.
Zapisy do 16.09.2021 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrem, tel.: 25 757 15 20, e-mail: bibliad@op.pl
Trasa: Dobre – Wólka Kokosia – Poręby Stare – Poręby Nowe – Grabniak – Rudzienko – Rudno – Dobre.
Zapraszamy!!!

Duży napis VIII Rajd Rowerowy Z lewej strony mapa trasy, z prawej rower

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35