Stoisko z potrawami

W tym roku Turniej Smaków odbędzie się w nowej lokalizacji, a mianowicie w Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego w Nowej Suchej k. Grębkowa ?
Więcej informacji pod adresem:

KARTA_KONKURS_2021
KIERMASZ-regulamin-2021
REGULAMIN-KONKURS-2021
Klauzula-Informacyjna
Oswiadczenie-Covid-19-Turniej-Smakow-Liw-2021


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35