biały symbol domu i napis czyste powietrze na niebieskim tle

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie organizuje spotkanie „Sołtys Ambasadorem Czystego Powietrza”. Odbędzie się ono 12 października 2023 roku w godzinach 14:00 – 16:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Warszawska 173, Mińsk Maz.

Spotkanie będzie miało charakter informacyjno – szkoleniowy dotyczący PP Czyste Powietrze, ale będzie także okazją do wymiany doświadczeń między sołtysami oraz podzielenia się dobrymi pomysłami na temat wsparcia mieszkańców.

Dla każdego sołtysa/ sołtyski uczestniczącego/ uczestniczącej w spotkaniu przewidujemy drobny upominek oraz tabliczkę „Sołtys Ambasadorem czystego Powietrza”!!!

 

Wstępny plan spotkania:

  • 14.00-14.20 otwarcie spotkania i powitanie gości
  • 14.30-15.00 szkolenie dla Sołtysów – PP „Czyste Powietrze”
  • 15.00-15.30 występ artystyczny
  • 15.40 wręczenie certyfikatów uczestnictwa w szkoleniu i upominków
  • lunch

Accessibility