Na obrazku widocznym jest dom, który jest urządzeniem sterującym siecią elektryczną. Ta niecodzienna konstrukcja pojawia się w powietrzu, a następnie kable i przewody, które go podpierają, pojawiają się swoisty labirynt.

Glinianka, dnia 26.03.2024r.

24IT MEDIA Sp. z o.o.
ul. Wrzosowa 17
05-408 Glinianka

Drodzy Mieszkańcy Wólki Kokosiej,
Miło Nam poinformować, iż Nasza firma zamierza rozpocząć realizację inwestycji w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy (KPOD.05.02-IW.06-0016/23),
dzięki któremu będą mieli Państwo dostęp do Internetu Światłowodowego.

W związku z powyższym według wytycznych oraz prawa budowlanego niezbędne będzie uzyskanie zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej od właścicieli nieruchomości, których dotyczy inwestycja. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody i umożliwienie prowadzenia dalszych prac.

W dniu 03.04.2024r. (ŚRODA) w godz. 10.00 – 15.00 – przedstawiciel naszej firmy będzie obecny w Państwa miejscowości, aby uzyskać zgody od właścicieli wskazanych działek.
Liczymy na przychylność z Państwa strony oraz sprawny przebieg działań w postaci podpisu zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć dostępem do niezawodnego Internetu Światłowodowego.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy 24IT MEDIA Sp. z o.o., ul. Wrzosowa 17, 05-408 Glinianka, tel. (22) 180 00 00 oraz w Urzędzie Gminy Dobre
u Pani Ewy Gadomskiej i Pana Marcina Sitnickiego, tel. (25) 757 11 90 wew. 36

Załączniki

Accessibility