Na obrazku widocznym jest dom, który jest urządzeniem sterującym siecią elektryczną. Ta niecodzienna konstrukcja pojawia się w powietrzu, a następnie kable i przewody, które go podpierają, pojawiają się swoisty labirynt.

Glinianka, dnia 02.05.2024r.
24IT MEDIA Sp. z o.o.
ul. Wrzosowa 17
05-408 Glinianka

OGŁOSZENIE

Drodzy Mieszkańcy miejscowości Poręby Nowe,
Miło Nam poinformować, iż Nasza firma zamierza rozpocząć realizację inwestycji w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy (KPOD.05.02-IW.06-0016/23), dzięki któremu będą mieli Państwo dostęp do Internetu Światłowodowego.
W związku z powyższym według wytycznych oraz prawa budowlanego niezbędne będzie uzyskanie zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej od właścicieli nieruchomości, których dotyczy inwestycja. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody i umożliwienie prowadzenia dalszych prac.
W dniu 14.05.2024r. (WTOREK) w godz. 10.00 – 15.00 – przedstawiciel naszej firmy będzie obecny w Państwa miejscowości, aby uzyskać zgody od właścicieli wskazanych działek.
Liczymy na przychylność z Państwa strony oraz sprawny przebieg działań w postaci podpisu zgód na wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć dostępem do niezawodnego Internetu Światłowodowego.
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy 24IT MEDIA Sp. z o.o., ul. Wrzosowa 17, 05-408 Glinianka, tel. (22) 180 00 00 oraz w Urzędzie Gminy Dobre tel. (25) 757 11 90 wew. 36.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Robert Siporski

Dodać alternatywne teksty:

GŁÓWNY:
{Alternatywny tekst – Obrazek główny:66}

DODAJ ZAŁĄCZNIKI

Załączniki

Accessibility