Obrazek upamiętnia 80. rocznicę zbiorowego mordu na ludności cywilnej w Gęsiance, przedstawiając dramatyczny i pełen zadumy chwili historii. Na dole są widoczne trzy osoby stojące w cieniu oraz budynek na tle potwierdzago, pomarańczowo-brązowego nieba, co nadaje całości melancholijny nastrój.

Wspólnie oddajmy hołd ofiarom tamtych straszliwych dni.
Data: 11 sierpnia 2024 r.
📍Miejsce: Pomnik w Gęsiance
W programie:
Przemarsz pocztów sztandarowych
Podniesienie flagi i odegranie hymnu
Wystąpienia okolicznościowe
Część artystyczna
Złożenie wieńców
Wojskowa asysta honorowa
Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta i Gminy Dobre KAMIL WICHROWSKI
Dołącz! Bądźmy razem w tej ważnej chwili pamięci i refleksji.
Zaproszenie na Obchody 80. Rocznicy Zbiorowego Mordu na Ludności Cywilnej w Gęsiance 🌹
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach upamiętniających 80. rocznicę tragicznych wydarzeń w Gęsiance. Wspólnie oddajmy hołd ofiarom tamtych straszliwych dni.
🗓 Data: 11 sierpnia 2024 r.
🕡 Godzina: 18:30
📍 Miejsce: Pomnik w Gęsiance
W programie:
Przemarsz pocztów sztandarowych
Podniesienie flagi i odegranie hymnu
Wystąpienia okolicznościowe
Część artystyczna
Złożenie wieńców
Wojskowa asysta honorowa
Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta i Gminy Dobre KAMIL WICHROWSKI
Dołącz! Bądźmy razem w tej ważnej chwili pamięci i refleksji. 🌺

Gmina Dobre

@obserwujący

Plakat upamiętniający 80. rocznicę masakry cywilów w Gęsiance zawiera informacje o wydarzeniach, które odbędą się 11 sierpnia 2024 roku o godzinie 18:30 przy pomniku Pomordowanych w Gęsiance. W programie obejmującym marsz, modlitwę i ceremonię.