Ten obraz to plakat informacyjny dotyczący wydarzeń organizowanych przez Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim w ramach obchodów 100-lecia istnienia banku. Na plakacie widnieje logo banku oraz informacje o dwóch wydarzeniach: uroczystej Mszy Świętej oraz koncercie kolęd wykonywanych przez zespół Pectus. Wydarzenia mają się odbyć 28 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. Św. Michała Archanioła, który znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 2 w Mińsku Mazowieckim. Graficznie plakat jest utrzymany w świątecznej estetyce, z motywami takimi jak gałązki choinkowe, bombki, prezenty i laski cukrowe, co sugeruje, że wydarzenia mają świąteczny charakter. Na plakacie znajduje się również zdjęcie członków zespołu Pectus, którzy będą występować podczas koncertu kolęd.

Zaproszeniem na mszę świętą i kolędowanie z zespołem PECTUS, który odbędzie się w dniu 28.01.2024 roku.

Accessibility