Biało-czerwona flaga na tle zachmurzonego nieba
plakat z treścią zaproszenia na obchody i flagą biało-czerwoną

Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem zapraszają na

UROCZYSTE OBCHODY ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
W DNIU 03.05.2022r

PROGRAM
11:45 Zbiórka pod budynkiem OSP
12:00 Msza Święta
Złożenie wieńców pod pomnikiem
Montaż słowno-muzyczny – sala gimnastyczna w Dobrem


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35