Plakat z tekstem: Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem, Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w Dropiu zapraszają na uroczyste obchody BITWY POD DOBREM.

Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem oraz Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w Dropiu serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Bitwy pod Dobrem, które odbędą się 10 lutego 2023 roku.

O godzinie 11:00 zbiórka przed budynkiem OSP Dobre, a następnie wyjazd do Makówca Dużego. Tam, o godzinie 11:20, zostanie oddany hołd poległym przy pomniku i złożone kwiaty pod pomnikiem bohaterów Bitwy pod Dobrem.

Część artystyczną przygotują uczniowie Szkoły Podstawowej w Dropiu, którzy przedstawią rys “Wojna z Rosją 1831 – Przyczyny, Skutki, Przebieg”.

Nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji do uczczenia pamięci bohaterów i poznania historii naszej ojczyzny. Do zobaczenia 10 lutego o godzinie 11:00 przed budynkiem OSP Dobre.

Accessibility