KGW Dobrzynianki

PREMIERA ON-LINE – 22.05., godz. 17.00            

Facebook/Gmina Dobre

YouTube/Urząd Gmina Dobre

„GMINNE LEGENDY NA DOBRZAŃSKIEJ SCENIE”- to nagranie przygotowane przez uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych z terenu Gminy Dobre, uczestników zajęć i instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrem, w ścisłej współpracy z Urzędem Gminy Dobrem oraz Muzeum Konstantego Laszczki.

„GMINNE LEGENDY…” przeniosą Państwa w odległe czasy, odkryją historie naszej Gminy, a nawet jej tajemnice… Nagranie, to efekt współpracy wielu dorosłych, a przede wszystkim zaangażowania dzieci i młodzieży, które w czasie pandemii podjęły się przygotowań do nagrań i udziału w projekcie „WIECZÓR W MUZEUM KONSTANTEGO LASZCZKI W DOBREM”.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizowany w ramach wydarzenia pt. Powiat Miński “Stolica Kultury Mazowsza” w 2021 r.

Accessibility