Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem i Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w Dropiu zapraszają na uroczystość z okazji 191. rocznicy Bitwy Pod Dobrem, która odbędzie się 18 lutego 2022 o godzinie 11:20
przy pomniku w Makówcu Dużym.

Program:
11:00 Zbiórka przed budynkiem OSP w Dobrem,
Przejazd do Makówca Dużego.
Rys historyczny.
Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy.

plakat z dużym starym zdjęciem i tekstem: Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury W Dobrem i Szkoła Podstawowa Im. Piotra Wysockiego W Dropiu zapraszają na uroczystość z okazji 191. rocznicy Bitwy Pod Dobrem, która odbędzie się 18 lutego 2022 o godzinie 11:20 przy pomniku w Makówcu Dużym. Program: 11:00 Zbiórka przed budynkiem OSP w Dobrem, Przejazd do Makówca Dużego. Rys historyczny. Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy.
Accessibility