Uczestnicy rajdu rowerowego jadący ulicą. w żółtych czapkach ichustach w kolorze pomarańczowym

Wójtowie Gmin Jakubów, Dobre i Stanisławów zapraszają na Międzygminny Rajd Rowerowy z metą w Łaziskach, który odbędzie się 4 września 2022 roku. Zapisywać można się do 2 września w Bibliotece.

plakat z trasą rajdu rowerowego i informacją o zapisach

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35