samochód strażacki i rowerzyści na drodze

Już 20 sierpnia! Wójtowie Gmin Dobre, Stanisławów i Jakubów zapraszają na Międzygminny Rajd Rowerowy z metą w Mlęcinie. To będzie doskonała okazja, by razem przeżyć niezapomniane chwile, poznać nowych ludzi i przede wszystkim, wspólnie cieszyć się pasją do jazdy na rowerze.

Plan Rajdu:

• Data: 20 sierpnia 2023 rok
  • Start: godzina 14:00, parking w Dobrem
  • Trasa: Dobre-Rudzienko-Rakówiec-Wólka Mlęcka-Gęsianka-Mlęcin
  • Przerwa: przystanek w Mlęcinie

Co ze sobą zabrać:

• sprawny rower w dobrym stanie technicznym,
  • kask ochronny – wskazany podczas rajdu! Organizujemy konkurs na NAJBARDZIEJ ODJAZDOWY KASK ROWEROWY!!!
  • chustę lub inny odblask
  • odpowiednią odzież i obuwie do jazdy na rowerze
  • pozytywny nastrój i uśmiech na twarzy!

Dodatkowe informacje:

• Rajd ma charakter rekreacyjny, więc zachęcamy do udziału wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.
  • W przypadku złej pogody, rajd może zostać przełożony na inny termin, o czym poinformujemy Was z wyprzedzeniem.
  • Zachowamy zasady bezpieczeństwa i przestrzegamy przepisów ruchu drogowego podczas całego rajdu
  • Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się oraz podpisania REGULAMINU oraz KARTY ZGŁOSZENIA: online gminadobre.pl/formularz-mrr/ lub osobiście w BIBLIOTECE w DOBREM
  • Regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na: www.gminadobre.pl oraz w BIBLIOTECE
  • Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia 2023 roku

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biblioteką – 25 757 15 20

Do zobaczenia na Rajdzie Rowerowym!

Z rowerowymi pozdrowieniami!

plakat z rajdem i trasami