Zapraszamy do udziału w Kiermaszu Świątecznym WYSTAWCÓW: podmioty gospodarcze, rękodzielników, twórców ludowych, koła gospodyń wiejskich oferujących asortyment świąteczny: opakowania do prezentów, ozdoby, iluminacje świetlne, kartki świąteczne, słodycze, zabawki, choinki, wypieki cukiernicze, artykuły rzemiosła artystycznego i wszystko, co jest związane z tradycją Świąt Bożego Narodzenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Gminną Biblioteką Publiczną w Dobrem osobiście lub telefonicznie 25 757 15 20.

Plakat z tesktem zapraszającym na kiermasz świąteczny

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35