Plakat na Gminne Święto Kobiet, na które zapraszają: Wójt Gminy Dobre Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem. W programie m.in.: występy artystyczne dzieci z GOK w Dobrem, występ Orkiestry Dętej OSP Dobre, rozstrzygnięcie konkursu – „Najsmaczniejsze domowe ciasteczka w Gminie Dobre” oraz wspólny poczęstunek. Zapraszamy do udziału w konkursie!!!! „Najsmaczniejsze domowe ciasteczka w Gminie Dobre” ATRAKCYJNE NAGRODY. Zapraszamy WYSTAWCÓW - podmioty gospodarcze, mieszkańców, twórców ludowych, koła gospodyń wiejskich do wystawienia asortymentu np.: rękodzieła, artykuły rzemiosła artystycznego, ozdoby. ZGŁOSZENIA DO KONKURSU ORAZ WSZELKIE INFORMACJE - GOK - OSOBIŚCIE LUB POD TEL.: 25 757 15 20 DO 3 MARCA 2022. KARTA UCZESTNIKA I REGULAMIN DOSTĘPNE NA WWW.GOK.GMINADOBRE.PL ORAZ W SIEDZIBIE GOK

Wójt Gminy Dobre, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem zapraszają na Gminne Święto Kobiet, które odbędzie się 8 marca 2022 roku o godzinie 16.00 w sali widowiskowej OSP w Dobrem.

Zapraszamy do udziału w konkursie na “Najsmaczniejsze domowe ciasteczka w Gminie Dobre”

Accessibility