Pole po żniwach, niebieskie niebo z chmurami.

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne! Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się 22 sierpnia. Zapraszamy na tradycyjne uroczystości: Mszę Św., korowód, obrzędy dożynkowe, konkursy, występy artystyczne oraz na zabawę przy muzyce rozrywkowej. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!!!

plakat przedstawiający program dożynek i artystów na nich występujących. W tle słoneczniki.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35