Na plakacie "Dni Dobrego" odbyłom się 9 czerwca 2024 roku wymienione wydarzenia, takie jak przegląd orkiestry, poetyckie piosenki, zabawa taneczna oraz znalezione. Dodatkowe atrakcje obejmują stoiska KGW, konkurs regionalny i plac zabaw dla dzieci.

Zapraszamy na DNI DOBREGO dnia 09.06.2024r.

W programie:

13:00 Przegląd Orkiestr

16:00 Piosenka Poetycka

17:00 Zabawa Taneczna Zakończenie

Dodatkowo:

Stoiska KGW

Konkurs Regionalny

Strefa Zabaw dla Dzieci

Partner wydarzenia – Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim

Na plakacie promującym „Dni Dobrego” 9 czerwca 2024 roku w Rynku, Dobre jest przedstawione na głównej ofercie atrakcji, w tym przeglądzie orkiestry, pieśni poetyckie, taniec i inne występy artystyczne. dołączone inne stoiska z odpowiednimi, regionalnymi konkursami oraz strefą zabaw dla dzieci.
Accessibility