logo mazowieckiego Osrodka Doradztwa Rolniczego w Siedlcach

Serdecznie zapraszamy do udziału w OLIMPIADZIE WIEDZY O GOSPODARSTWIE DOMOWYM I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Urząd Gminy w Dobrem. Olimpiada odbędzie się dnia 20.10.2021 r o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Osoby zainteresowane udziałem w olimpiadzie proszone są o dokonanie zgłoszeń do dnia 15.10.2021 pod numerem telefonu 723 436 377 – Jerzy Grabowski-doradca MODR lub 25 757 11 90 wew. 27 – Agnieszka Roguska – UG Dobre pokój nr 8. Zapraszamy!!!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35