Aktorzy na scenie w teatrze

Będzie się działo! Już 3 i 4 lipca w Dobrem „Jak przestałem być idealny” – spektakl familijny w namiocie cyrkowym! Zdradzamy kilka ujęć z próby generalnej 😉. Zapraszamy wszystkich po odbiór DARMOWYCH wejściówek w Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem, ☎️25 757 15 20. Oprócz tego 2 lipca warsztaty do spektaklu🤹‍♀️
⏰HARMONOGRAM/DOBRE – TARGOWICA
2 lipca 2023, godz. 15:00 | warsztaty do spektaklu (майстер-клас до вистави)
3 lipca 2023, godz. 18:00 | spektakl z audiodeskrypcją
4 lipca 2023, godz. 12:00 | spektakl
4 lipca 2023, godz. 18:00 | spektakl z tłumaczeniem na j. ukraiński i PJM (вистава з перекладом українською мовою)
🥁🎪„Jak przestałem być idealny”:
czas trwania spektaklu: 105 min
premiera: 4 września 2021
aktorzy: Grzegorz Brandt, Anna Drózd, Teresa Foks, Maja Kowalczyk, Mateusz Kownacki, Daniel Krajewski, Natalia Leszczyńska, Anna Łuczak, Aleksander Orliński, Filip Perkowski, Michał Pęszyński, Piotr Sakowski, Aleksandra Skotarek, Cela Sobolewska, Magdalena Świątkowska, Paulina Waszkiewicz, Łukasz Wójcik
koncepcja artystyczna: Justyna Lipko-Konieczna, Justyna Sobczyk
reżyseria: Justyna Sobczyk, Justyna Lipko-Konieczna, Justyna Wielgus
dramaturgia, scenariusz: Justyna Lipko-Konieczna
reżyseria ruchu: Justyna Wielgus
scenografia i kostiumy: Wisłomira Nicieja
charakteryzacja: Magdalena Lerynowicz
reżyseria i realizacja światła: Sebastian Klim
muzyka: zespół Pokusa (Tymek Bryndal, Natan Kryszk, Teo Olter)
asystentka reżyserki: Zuzanna Jarmakowska
konsultacja tańca hinduskiego: Kalina Duwadzińska
kierownik techniczny spektaklu: Dariusz Adamski
realizacja dźwięku: Michał Rokicki
promocja: Kamila Paprocka-Jasińska (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego), Aleksandra Mahmud (Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21)
produkcja: Maria Babicka (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego), Paulina Uryszek, Marta Kuźmiak (Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21)
Warsztaty i spektakl „Jak przestałem być idealny” to piąty familijny projekt artystyczno-edukacyjny, który będzie przemierzał Polskę z namiotem cyrkowym w ramach programu „Lato w teatrze”. Od 2011 roku, gdy Instytut Teatralny odkupił namiot od właściciela Cyrku Bojaro, wyprodukowano następujące spektakle objazdowe: „Gdzie jest Pinokio?” (2011, reż. Robert Jarosz), „Pippi Pończoszanka” (2013, reż. Konrad Dworakowski), „Jak wytresować dziewczynkę?” (2015, reż. Michał Walczak) i “Piotruś Pan” (2019, reż. Konrad Dworakowski). Spektakl „Jak przestałem być idealny” swoją premierę miał we wrześniu 2021 roku i od tamtej pory został zagrany czternastokrotnie. W sumie wszystkie tytuły zostały zagrane ponad 180 razy! Więcej informacji znaleźć można na stronie: Lato w teatrze.
Projekt „Jak przestałem być idealny” został wyprodukowany i jest prezentowany w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego. Przedstawienie jest koprodukcją Instytutu Teatralnego oraz Centrum Sztuki Włączającej / Teatru 21.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Program Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa w ramach programu Społeczna Instytucja Kultury.
Współorganizatorami pokazów są Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem, Brzeskie Centrum Kultury i Historii ,,Wahadło”, Gmina Kowal i Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie.

Accessibility