Na pierwszym planie dzieci siedzące na kolorowych poduszkach, w tle dekoracja przedstawiająca kamienice, rozświetlone lampiony i postać w przebraniu z bajki.

W piątkowe przedpołudnie 26 listopada naszą bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola w Dobrem.

Mali goście z zaciekawieniem przemierzali pierwsze kroki biblioteki, bo dla wielu z nich było to pierwsze spotkanie u nas. Dzieci w skupieniu wysłuchały ważnych informacji o bibliotece i książkach. Wykazały się też wspaniałą znajomością bajek, gdyż pięknie odpowiadały na wcześniej przygotowane dla nich zagadki.

Biblioteka w tym dniu przybrała scenerię do pięknej baśni Hansa Christiana Andersena „Dziewczynka z zapałkami”.Wszyscy słuchali bardzo uważnie. Na koniec spotkania dzieci zrobiły piękne lampiony, które mogą przypominać im losy dziewczynki z zapałkami.

Spotkanie sprawiło dużo radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

Accessibility