Kobiety siedzą przy stole przed nimi leżą płócienne torby na których malują farbami. W tle dużo regałów z książkami.

W piątkowe popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece zebrała się grupa dorosłych, która brała udział w warsztatach pt.: Malowanie na tkaninie. Panie, a było ich 15 mogły samodzielnie ozdobić płócienne torby. Wzorów i pomysłów było mnóstwo. Każda torba była piękna i wyjątkowa.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35