Kobiety siedzące przy stole

22 lutego w Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem odbyła się Olimpiada Wiedzy o Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział w Warszawie oraz Wójt Gminy Dobre. W olimpiadzie udział wzięło 21 mieszkanek. Uczestniczki rozwiązały test z zakresu racjonalnego prowadzenia gospodarstwa domowego. Nad przebiegiem olimpiady czuwała komisja, której przewodniczyła przedstawicielka MODR Siedlce Anna Matyszczak.

Laureatami Olimpiady zostały:
I msc. –  Pani Natalia z Rudy Pniewnik
II msc. – Pani Bożena z Dobrego
III msc. – Pani Lidia z Brzozowicy

Zwyciężczynie z rąk Wójta Gminy Tadeusza Gałązki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody – akcesoria gospodarstwa domowego. Każda z uczestniczek otrzymała upominek. Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Dobre. Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział !

Accessibility