Starosta Miński informuje, że od dnia 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek) zostaje wznowione stacjonarne udzielanie porad w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu mińskiego.

Aby skorzystać z porady należy zarejestrować się:

• telefonicznie pod numerem 25/ 756-40-77

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00,
w środy 8.00-17.00, w piątki 8.00-15.00

• mailowo pod adresem:
npp@powiatminski.pl (mail służy wyłącznie do rejestracji, nie należy opisywać spraw ani wysyłać dokumentów)

• za pomocą systemu teleinformatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości

https://np.ms.gov.pl/mazowieckie/miński

W lokalach punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego obowiązują zasady ścisłego reżimu sanitarnego, tj. obowiązek noszenia maseczek, dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 m.

Załącznik dostępny w wersji alternatywnej PDF

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35