Wystawa zewnętrzna - plansze na ogrodzeniu

Wystawa „Z walizki Jana Zycha” z Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem od maja prezentowana jest w Dębem Wielkim. Ekspozycja zewnętrzna przedstawiająca materiały gromadzone przez pomysłodawcę i twórcę Muzeum Jana Zycha znajduje się przed budynkiem Gminnego Przedszkola przy ulicy Szkolnej (od strony Klubu Dziupla).


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35