Dla świetlicy wiejskiej w Rakówcu zostało zakupione wyposażenie w postaci sprzętu AGD, RTV, szafy i akcesoria kuchenne a także karnisze i rolety. Zakup został dofinansowany z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2023” – „Mazowsze dla sołectw 2023”.

Dla świetlicy wiejskiej w Rakówcu zostało zakupione wyposażenie w postaci sprzętu AGD, RTV, szafy i akcesoria kuchenne a także karnisze i rolety. Zakup został dofinansowany z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2023” – „Mazowsze dla sołectw 2023”.

Dla świetlicy wiejskiej w Rakówcu zostało zakupione wyposażenie w postaci sprzętu AGD, RTV, szafy i akcesoria kuchenne a także karnisze i rolety. Zakup został dofinansowany z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2023” – „Mazowsze dla sołectw 2023”.
Accessibility